روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی گناباد خبرداد
شمارش معکوس برای آغاز یکی از بزرگترین رخدادهای علمی کشور در گناباد

با به اهتزار در آمدن پرچم هشتمین کنفرانس مهندسی برق و الکترونیک ایران به همراه و در کنار پرچم های مقدس جمهوری اسلامی ایران و دانشگاه آزاد اسلامی در محوطه اصلی واحد گناباد و در جوار مزار مطهر شهدای گمنام و مسجد دانشگاه، شمارش معکوس تا برگزاری یکی از بزرگترین رخدادهای علمی کشور آغاز شد.

 

bg95

 

به گزارش صبح گناباد ، کنفرانس مهندسی برق و الکترونیک ایران که یکی از بزرگترین رخدادهای علمی کشور می باشد تا چند روز آینده نه تنها دانشگاه آزاد اسلامی گناباد بلکه شهرستان را میزبان و پذیرای اندیشمندان، فرهیختگان و پژوهشگرانی از سرتاسر و جای جای میهن عزیزمان خواهد کرد.

 

دکتر مجتبی حسن زاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گناباد در حاشیه بازدیدی که از محل دبیرخانه هشتمین کنفرانس مهندسی برق و الکترونیک ایران و دیگر کمیته های کنفرانس داشت تا از نزدیک در جریان چگونگی روند مراحل برگزاری کنفرانس قرار گیرد. در سخنانی ضمن تبریک دهه مبارک کرامت و ولادت با سعادت هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت، از آمادگی کامل این واحد دانشگاهی برای برگزاری هشتمین کنفرانس مهندسی برق و الکترونیک ایران خبر داد و افزود:

 

برگزاری ده ها کنفرانس و همایش ملی در واحد گناباد و بویژه کنفرانس های سریالی برق و الکترونیک ایران و پتانسیل هایی که در حوزه فنی و مهندسی داریم و اینکه ادامه تحصیل تا مقطع دکتری در این مجموعه در واحد را فراهم نموده و جایگاه ممتازی که بدست آمده است. انتظارها هم بیشتر شده است و این مسئولیت ما را در دانشگاه آزاد اسلامی گناباد برای هر چه بهتر و باشکوه تر برگزار شدن کنفرانس را دو چندان می نماید.

 

دکتر حسن زاده در همین راستا ادامه داد: دبیران و اعضای کمیته های مختلف برگزار کننده کنفرانس با توجه به گزارش هایی که ارائه نمودند و از نزدیک شاهد این تلاش ها بودم، تمامی توان خود را بکار بسته اند تا میزبان شایسته ای برای شرکت کنندگان در کنفرانس باشند. که جا دارد از زحمات تمامی همکارانم که زحمات زیادی را متقبل شده اند تقدیر نمایم.

 

حسن زاده خاطرنشان ساخت: یکی از رسالت های دانشگاه ها در کنار تولید علم، تحقیق و پژوهش، برگزاری کنفرانس های علمی می باشد که هدف از برگزاری آن ها ارائه آخرین دستاوردهای علمی و گسترش دانش و اعتلای تحقیقات است. و کنفرانس ها و همایش هایی که تا کنون در واحد گناباد انجام شده است در اعتلا و ارتقای بیش از پیش واحد نقش مهم و بی بدیلی داشته است. وی همچنین افزود: این کنفرانس ها آورده های زیادی  نیز برای شهرستان داشته است.

 

رئیس واحد گناباد به برنامه های جانبی که برای شرکت کنندگان در کنفرانس در نظر گرفته شده است هم اشاره کرد و گفت: با توجه به اینکه قنات قصبه گناباد به تازگی ثبت جهانی شده است و این سازه دست بشریت که بیش از 2500 سال قدمت دارد شهرت جهانی پیدا کرده است و مورد توجه گردشگران داخلی و خارجی می باشد به تبع جذابیتی خاص برای شرکت کنندگان در کنفرانس خواهد داشت.

 

دکتر حسن زاده به جاذبه های دیگر گناباد و از جمله بازدیدهایی که شرکت کنندگان در کنفرانس از بارگاه امام زاده سلطان محمد عابد در شهر زیارتی و سیاحتی کاخک و مسجد جامع و موزه مردم شناسی گناباد هم خواهند داشت اشاره کرد.

 

هشتمین کنفرانس مهندسی برق و الکترونیک ایران طی روزهای 27 و 28 مرداد ماه در محل تالار شیخ محمد تقی بهلول دانشگاه آزاد اسلامی گناباد برگزار خواهد شد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی