قطار تغییر مدیران گناباد مجددا به حرکت در آمد

tagheer

چند روزی هست که در فضای مجازی و در بین مردم صحبت از تغییر برخی مدیران ادارات شهرستان می باشد تا این که یکی امروز یکی از مدیران ادارات تغییر در اداره خود را تایید کرد.

 

به گزارش صبح گناباد به نقل از گنابادنیوز، صبح  امروز رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان گناباد در گفتگو با خبرنگار ما که صحبت از تغییر ایشان بیشتر بود گفت : هفته گذشته اداره کل صحبت هایی مبنی بر جابجایی بنده داشته است ولی قطعی نشده است.

 

طالبیان افزود : گزینه احتمالی برای مدیریت اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان گناباد حجت الاسلام سعید غیرتمند می باشد که ایشان اصالتاً اهل کاشمر و در استان گرگان مشغول به خدمت بوده اند.

 

وی در خصوص آینده محل خدمت خود گفت : بنده اعلام کرده ام در شهرستان حاضرم بمانم و خدمت به مردم گناباد را ترجیح به جایی دیگری میدهم ولی پیشنهاد اداره کل اوقاف به بنده مدیریت اداره بجستان و یا خدمت در خود اداره کل می باشد.

 

از دیگر تغییرات مدیریتی در ادارات شهرستان که تاکنون در فضای مجازی ودر بین خواص صحبت آن زیاد به گوش می رسد صحبت از تغییر در اداره راه و شهرسازی ، بهزیستی ، مرکز رشد فناوری و آموزش و پرورش شهرستان می باشد.

 

باید منتظر بمانیم تا ببینیم قطار تغییر مدیران شهرستان از کدام اداره خواهد گذشت.

نظرات   

 
+7 # Guest 1395-04-24 09:11
از مخابرات چه خبر اين اداره بعد از گذشت يکده مديرش تکان نمي خورد .انشا الله اينجا هم تغييراتي داشته باشد .ما دراين اداره خواهان تغيير هستيم.

دلايل آن هم کم کاري وعدم توسعه مخابرات دراين يکدهه اخير است. هرسال دريغ از پارسال ما دربسياري از نقاط شهرستان گناباد وخصوصآ منطقه براکوه اينترنت نداريم واين آقا جواب منطقي به ارباب رجوع نمي دهد يک گزارشي از اين اداره تهيه بفرمائيد بد نيست .

متشکر مي شويم
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 # Guest 1395-04-24 16:14
آقاي مهندس بنائي ما رجائي راخيلي دوست داشتيم خداراشاهد مي گيرم که باتمام توان درانتخابش هر کاري که مي توانستم کردم ولي درزمستان سال94 هرچه توان داشتم گذاشتم که ايشان راي نياورد چرا؟ واقعاً چرا.

اميدوارم درسال 99اگر زنده باشم مجبور به تکرار اين رفتارم نباشم .پس خدا قوت مقداري تاقسمتي بيشتر تلاش کنيد ومديراني که رسوب شده اند رابلرزانيد ودرپايه هايشان ترک ايجاد کنيد وبعد از ريشه دربياوريد وبفرستيد جاي ديگري غرس کنند تامردم ساير نقاط هم از اين ميوه هاي نوبرانه بي فيض نمانند.

شما تاچهار سال ديگر انشا الله نماينده ما هستيد واحدي غير از خداحريفتان نمي شود پس براي رضاي خدا براي بندگان خدا با قدرت پيش برويد وغير ازخداو مردمي که شما را سرکار آوردند راولي نعمت ندانيد وگول خودشيرييني وپاچه خواري برخي مديران شهرستان را که مي بينم دوروبرشما مي پلکند رانخوريد.

که اينها هيچ کاره اند واصل خداست ومردم. البته مي دانم کي ميدانيد.

واميدوارم بازهم مثل گذشته باقاعده جامعه که آحاد مردم هستند ارتباط داشته باشيد وفقط بانخبگان نپريدکه بسياري از خبگان بامردم قطع رابطه دارند
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 # ر 1395-04-24 23:06
سلام
دوست عزیز مشه جواب این سوالت رو خودت بدی؟

(درزمستان سال94 هرچه توان داشتم گذاشتم که ايشان راي نياورد چرا؟ واقعاً چرا.)
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 # Guest 1395-04-28 16:03
جواب سوال دربدنه متن بطور ضمني گنجانده شده است.

ولي صريح آن اينستکه ما خواهان تغيير مديران رسوب شده هستيم. ورجائي دراين موضوع به زعم ما درست عمل نکرد وما از بنائي هم همين رامي خواهيم
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 # یک همشهری 1395-05-05 06:54
سلام اداره بهزیستی جزو تغییرات است در این باره از محسن مروی شهری معاون مشارکت های مردمی و اشتغال بهزیستی خراسان جنوبی بعنوان جدی ترین گزینه برای حضور در گناباد یاد می شود .

گرچه طی صحبتی که با او داشتم وی این خبر را نه تایید و نه تکذیب کرد و فقط به این جمله بسنده کرد که دوست دارم به شهرم خدمت کنم.
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 # همشهری 1395-05-10 14:01
رجائی رفت میدونی چی شده

منطقه ویژه اقتصادی گنابادپریدفرودگ اه درحال پریدنه ماگنابادیها خودزنی کردیم

مثل رجائی نخواهیم دید عزیزجان
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی