نماینده گناباد عنوان کرد ،
مجلس از موضع رییس جمهور در برخورد با حقوقهای نامتعارف حمایت میکند

حمید بنایی نماینده گناباد و بجستان و عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت : مجلس شورای اسلامی هم به نوبه خود با افزایش نظارتها و پیگیری مساله حقوقهای نامتعارف در این زمینه در کنار دولت قرار دارد.

 

banaee2

 

به گزارش صبح گناباد ، نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مرکز پژوهشهای مجلس شورای اسلامی به دنبال تاکید رئیس مجلس مبنی بر بررسی حقوقهای نامتعارف و با تهیه گزارش و قرائت آن در صحن علنی مجلس اقدام دولت در برخورد با این نوع پرداختها را مناسب دانست.

 


وی گفت: بیانیه رئیس جمهوری در خصوص شفافیت و ساماندهی پرداختها و رفع خلاءهای قانونی در این زمینه بسیار سازنده و نشانگر دقت و عزم جدی دولت در برخورد با حقوقتهای نامتعارف است.

 


بنایی مساله حقوقهای نامتعارف را زنگ خطری برای همه مسئولان در بخشهای نظارتی، اجرایی و قانونگذاری توصیف و بیان کرد: این اقدام ما را هوشیار کرد که باید هر کدام بیش از پیش به وظیفه خود عمل کنیم تا شاهد تکرار این مساله نباشیم.

 


وی افزود: نباید برخی از جریانهای سیاسی از اقدام سازنده دولت یازدهم در جلوگیری از پرداخت حقوقهای نامتعارف به نفع خود بهره برداری کنند.

 


رییس جمهوری اسلامی ایران دوشنبه 14 تیر ماه با صدور بیانیه ای خطاب به مردم بر بازکردن گره کور، کهنه و بجا مانده از سالیان دور که با استفاده از گریزگاههای قانونی در ساختار اداری کشور ایجاد شده تاکید کرد.

 


حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی در این بیانیه با تاکید بر اینکه با کسی پیمان اخوت نبسته اعلام کرد تمام دستگاهها موظفند حقوق و مزایای دریافتی مقامهای کشوری و لشکری را به صورت حداقل و حداکثر دستمزد و پرداختی ماهانه در تارنمای وزارتخانه یا سازمانها و همچنین در تارنمای سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور برای آگاهی عموم درج کنند.

 

منبع : ایرنا

نظرات   

 
+6 # Guest 1395-04-17 14:08
لطفا ما را از کارهای سیاسی برحذر بدارید

کلاه خودمان را باد برده است بهتر است همه با هم دنبال کلاهمان بدویم
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+1 # انشاا...بنده خداهستم 1395-04-21 09:10
حرف شما جامع پرمفهوم وروشن است.

دريک جمله اينهمه مطلب شايسته تقدير است.

اميدوارم نماينده محترم جناب مهندس بنائي همانقدر که بنده نتيجه گرفتم نتيجه بگيرند انشاالله
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی