به مناسبت هفته صنایع دستی و گردشگری صورت گرفت
نمایشگاه صنایع دستی در گناباد افتتاح شد

همزمان با آغاز هفته صنایع دستی، نمایشگاه تولیدات صنایع دستی هنرمندان موسسه خیریه کوثر گناباد با حضور فرماندار شهرستان گناباد افتتاح شد.

 

safal2

 

به گزارش صبح گناباد به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ، محمدعلی نبی پور در این بازدید از نزدیک در جریان فعالیتهای هنرمندان این مرکز در زمینه تولیدات صنایع دستی قرار گرفت.

 

 

فرماندار شهرستان گناباد  در این بازدید با تاکید بر اهمیت موضوع صنایع دستی خواستار برندسازی تولیدات صنایع دستی با همکاری بخش دولتی و خصوصی شد.

 

 

او همچنین در بازدید از کارگاه های سفالگری روستای مند با تقدیر از اقدامات صورت گرفته بر تنوع سازی تولیدات سفالی و افزایش کیفیت گل تاکید كرد.

 

 

امان ا... نوروزی رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گناباد نیز از برپایی نمایشگاه تولیدات صنایع دستی هنرمندان موسسه خیریه کوثر گناباد و هنرمندان سفالگر در محل مرکز آموزش هنرهای سنتی گناباد خبر داد و گفت: این نمایشگاه به مدت یک هفته از ساعت 9 الی 13 آماده بازدید علاقمندان می باشد.

 

 

در این نمایشگاه تولیدات سفالی ، چرم ، معرق و عروسک سازی و.... در معرض دید عموم قرار گرفته است.

 

 

شهرستان گناباد با داشتن 15 کارگاه صنایع دستی و 172 هنرمند دارای کارت شناسایی در رشته های مختلف سفالگری، معرق، گلیم بافی، پارچه بافی و ... از شهرستانهای شاخص در زمینه صنایع دستی می باشد

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی