فرماندار گناباد :
مؤسسه خيريه ثامن الحجج (ع) بيشترين آمار جلب مشاركت را در سطح شهرستان دارد+تصاوير

bazdid samen2

فرماندار گناباد گفت: با بررسي هايي كه انجام گرديده ، مؤسسه خيريه ثامن الحجج (ع) گناباد بيشترين آمار جلب مشاركتهاي مردمي و توزيع آن را به خود اختصاص داده كه اين جاي تشكر و قدرداني دارد.


به گزارش صبح گناباد، محمدعلي نبي پور در حاشيه بازديد از مؤسسه خيريه ثامن الحجج (ع) گناباد با بيان اين مطلب افزود: اعتماد مردم شهرستان به مؤسسه خيريه ثامن الحجج (ع) به واسطه كار درستي است انجام مي شود و قطعا اين ورودي و خروجي ها اگر يك فرايند معيوبي داشته باشد اعتماد مردم نيز كم مي شود.


وي خاطرنشان كرد: به طور كلي مؤسساتي كه رسما با نظارت دستگاه هاي حمايتي مشغول فعاليت هستند اگر با يك مديريت درستي انجام شود در خدمات رساني به محرومين مي توانند مؤثر باشند.


وي بيان كرد: اين به اين دليل است كه اين مؤسسات از بطن مردم هستند و شناخت بهتري نيز از گروه هاي هدف دارند و اين خدمات رساني را هم مي تواند بهتر تسهيل كند و هم اينكه خدمات را به افراد نيازمندتر ارائه مي كنند.


وي تصريح كرد: مؤسسات خيريه از قديم الايام براي ايجاد عدالت اجتماعي تأثير گذار بوده اند و امروز نيز قطعا همين كاركرد را دارند.


فرماندار گناباد عملكرد مؤسسه خيريه ثامن الحجج (ع) اين شهرستان را مثبت ارزيابي كرد و افزود: اين مؤسسه با عملكرد بسيار خوبي كه داشته و گروه هاي هدفي كه بسيار دقيق و هوشمندانه انتخاب كرده توانسته است اعتماد مردم را جلب كند.


نبي پور با بيان اينكه اقليم گناباد مشكلات عديده اي بر مردم تحميل كرده است ، اظهار كرد: 70 درصد مردم شهرستان در گذشته به شغل كشاورزي و دامپروري مشغول بوده اند ولي با خشكسالي به وجود آمده بسياري از اينها با مشكل مواجه شده اند.


وي همچنين گفت: ما در طول ساليان گذشته كارها بسيار ارزنده اي انجام شده ولي به حوزه اجتماعي كم توجهي شده است.


فرماندار گناباد ادامه داد: ما الان آسيب هاي اجتماعي متعددي داريم كه اگر پيشگيري انجام نشود تبعات بدي در پي خواهد داشت.


مديرعامل مؤسسه خيريه ثامن الحجج (ع) گناباد نيز گفت: سازمان هاي مردم نهاد يك بازويي رايگان براي دولتند و در جهت اهداف دولت كار مي كنند.


محمدحسين فياضي با بيان اينكه خشكسالي هاي پي در پي در گناباد بيداد مي كند ، اظهار كرد: اين خشكسالي ها سرمايه مردم را از بين برده و مردم را با مشكلات عديده اي مواجه كرده است.


وي ادامه داد: اين مؤسسه به 2007 خانواده يتيم ، نيازمند ، معلول و ازكارافتاده خدمات رساني مي كند.


وي اضافه كرد: خانواده هايي كه شرايط بهزيستي و كميته امداد را ندارند و پس از بازديد منزل و تحقيقات محلي به تشخيص مددكاران مستحق شناخته شده و تحت پوشش قرار مي گيرند و مؤسسه در موارد دارو و درمان ، مواد غذائي ، تعمير و ساخت مسكن ، جهيزيه ، تحصيل و غيره آنها را حمايت مي كند.


مديرعامل مؤسسه خيريه ثامن الحجج (ع) گناباد با اشاره به اينكه تاكنون گره هاي بزرگي از جامعه هدفمان باز كرده ايم خاطرنشان كرد: مؤسسه مورد وثوق مردم قرار گرفته به طوري كه سال گذشته مردم شهرستان بيش از 400 ميليون تومان به صورت نقدي و غير نقدي به اين مؤسسه كمك كرده اند.

 

bazdid samen1

 

bazdid samen3

 

bazdid samen4

نظرات   

 
0 # عبداله 1395-03-20 06:28
باسلام موسسه مذکور بامدیریت بسیارخوب حاجی فیاضی وپرسنل زحمتکش آن ازجمله مددکارپرتلاششان آقای مهدی محمدی فوق العاده است وبسیار سالم وهدفمند کارمیکنند

خدابرتوفیقاتشان بیفزاید
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی