سرپرست مرکز تأمین و توسعه خدمات بهزیستی شهيد خواجي گناباد اعلام کرد:
بخش فیزیوتراپی مرکز تأمین و توسعه خدمات بهزیستی گناباد به نام «مدافعین حرم» نامگذاری شد

fizeutorapi

سرپرست مرکز تأمین و توسعه خدمات بهزیستی شهيد خواجي گناباد گفت: با توجه به سابقه بخش فیزیوتراپی مرکز تأمین و توسعه خدمات بهزیستی گناباد در خدمت رسانی به مجروحان دوران دفاع مقدس، این مرکز در عصر کنونی آماده خدمت رسانی به مدافعین حرم بوده و در همین راستا بخش فیزیوتراپی به نام «مدافعین حرم» نامگذاری شد.


مجید ازقندی در گفت و گو با صبح گناباد، در خصوص هدف از نامگذاری بخش فیزیوتراپی مرکز تأمین و توسعه خدمات بهزیستی گناباد به نام «مدافعین حرم» گفت: یکی از همشهریان گنابادی پس از خدمت ۳۰ ساله در سپاه پاسداران به جبهه های مقاومت عزیمت نمود و در آن جبهه به دفاع از انقلاب اسلامی پرداخت و در نهایت به درجه رفیع جانبازی نائل آمد.


وی اظهار کرد: این جانباز عزیز با مراجعه به مرکز تأمین و توسعه خدمات بهزیستی گناباد خواهان بهره مندی از خدمات فیزیوتراپی این مرکز شد.


وي ادامه داد: برای ارج نهادن به اقدامات مدافعین حرم ضمن پذیرش این جانباز مدافع حرم ، بخش فیزیوتراپی این مرکز به نام این عزیزان نام گذاری شد.


سرپرست مرکز تأمین و توسعه خدمات بهزیستی شهيد خواجي گناباد اضافه كرد: با توجه به اینکه بخش فیزیوتراپی این مرکز در دوران دفاع مقدس نیز ارائه دهنده خدمات به رزمندگان بوده است، در شرایط کنونی نیز آماده خدمت به مدافعین حرم از اقصی نقاط استان و حتی کشور می باشد.


ازقندی با بیان اینکه مددکاران اجتماعی نقش مهمی در حمایت های اجتماعی و روانی از رزمندگان دارند، افزود: یکی از حوزه های کاری مرکز تأمین و توسعه خدمات بهزیستی گناباد، حوزه مددکاری اجتماعی است و این مرکز آمادگی حضور در جبهه های مقاومت به منظور مشاوره های تخصصی در حوزه بحرانی اجتماعی و روانی ویژه مدافعین حرم و خانواده های آنان را دارد.


وي همچنين گفت: مرکز تأمین و توسعه خدمات بهزیستی شهید خواجی گناباد از سال ۱۳۶۵ تاسیس شده و در دوران دفاع مقدس از معدود مراکز استان خراسان بزرگ در زمینه خدمات فیزیوتراپی به مجروحان جنگی  بوده است و در حال حاضر علاوه بر خدمات فیزیوتراپی، خدمات گفتار درمانی، کار درمانی و شنوایی شناختی را به جامعه هدف ارائه می دهد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی