درحاشیه نشست خبرنگاران و مسئولان روابط عمومی عنوان شد ؛
انتقاد فرماندار گناباد از محافظه کاری مدیران این شهرستان

فرماندار گناباد گفت: با گسترش فناوری ارتباطات و رصد دقیق مسائل توسط رسانه ها، برخی مدیران دستگاههای اجرایی این شهرستان محافظه کار شده اند.

 nabipooor

 


به گزارش صبح گناباد به نقل ازایرنا، محمد علی نبی پور روز سه شنبه به مناسب هفته ارتباطات در جمع خبرنگاران افزود: با گسترش فضای مجازی وظیفه رسانه های ارتباط جمعی در اطلاع رسانی و همچنین شرایط برای مدیران دستگاههای اجرایی سخت تر شده است.

 


وی اظهار کرد: با پیشرفت فناوری اطلاعات و ارتباطات هیچ نقطه ای از نگاه تیزبین رسانه ها در امان نمانده که این خود محافظه کاری برخی مدیران گناباد را به همراه داشته که کار صحیحی نیست.

 


وی همچنین از عملکرد برخی روابط عمومی های دستگاههای اجرایی این شهرستان و نداشتن ارتباط و تعامل سازنده با رسانه های ارتباط جمعی انتقاد کرد و گفت: روابط عمومی ها به عنوان پیشانی و ویترین ادارات باید فاصله خود را با رسانه های ارتباط جمعی کمتر کنند و رسانه ها هم با به چالش کشاندن روابط عمومی های دستگاه های اجرایی و رصد دقیق مسائل و مشکلات و انعکاس مناسب عملکرد ادارات و سازمانها فاصله بین دولت و مردم را کاهش دهند.

 


فرماندار گناباد افزود: هر اندازه ارتباط بین مردم و مسئولان بیشتر شود، اعتماد عمومی جامعه افزایش می یابد.
وی از روابط عمومی و مسئولان دستگاههای اجرایی خواست با جدیت بیشتر در انعکاس عملکرد دستگاه اجرایی متبوع خود و اطلاع رسانی شفاف و بهینه، از ظرفیت های این شهرستان و کاهش فاصله خود با رسانه ها برای توسعه منطقه حداکثر بهره را ببرند.

نظرات   

 
+3 # همشهری 1395-02-29 04:59
وقتی جناب مقیمی مدیری خبرنگاران رو دعوت کنه نهار بده درخواست کنه از مجموعه من و فعالیتهای این محل خبری پخش نشه فاتحه همه خوندست حاجی.

فرماندار هم چکار میتونه بکنه.

واویلا هست سرهنگ
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی