موفقیت یکی از اساتید دانشگاه آزاد اسلامی گناباد در مسابقات کشوری قرآن و عترت
كسب مقام سوم قرائت قرآن كريم توسط استاد نيكروش

رضا نیک روش از اساتید دانشگاه آزاد اسلامی گناباد که در مرحله نهایی بیستمین دوره مسابقات سراسری قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی در بروجرد برگزار گردید به كسب مقام سومی این دوره از مسابقات دست گرديد

 

nikravesh

 

به گزارش صبح گناباد به نقل از روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي گناباد ، بیستمین دوره مسابقات قرآن و عترت در چهار رشته قرائت قرآن، تحقیق، حفظ کل قرآن و حفظ 20 جز قرآن و در دو بخش اساتید و دانشجویان برگزار شد. و استاد رضا نیک روش از اساتید برجسته و از قاریان ممتاز دانشگاه آزاد اسلامی گناباد موفق به کسب مقام سومی در رشه قرائت قرآن شد.

 


شایان ذکر است: نیک روش قبلا" نیز در مسابقات قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان رضوی و در رشته قرائت تحقیق موفق شد عنوان دومی این مسابقات را از آن خود نماید.

 


در پی کسبب این موفقیت کشوری، دکتر مجتبی حسن زاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گناباد که در حاشیه جلسه هفتگی قرائت قرآن کارکنان این واحد دانشگاهی سخن می گفت ضمن تبریک به رضا نیک روش، وی را از سرمایه ها و مایه مباهات نه تنها دانشگاه آزاد اسلامی گناباد بلکه شهرستان دانست. و افزود: چه چیزی زیباتر از سخن گفتن با خداوند می باشد و استاد نیک روش این سخن را با تلاوت زیبای خود ادا می کند که بسیار پسندیده است.

 


حسن زاده گفت: قرآن کتاب بسیار ارزشمندی است که آیات آن رهگشای بشر در زندگی دنیا و آخرت می باشد و پاسخگوی نیازهای بشری است.

 


دکتر حسن زاده به سخنان دکتر میرزاده ریاست عالی دانشگاه آزاد اسلامی در مراسم افتتاحیه بیستمین دوره مسابقات قرآن و عترت اشاره کرد که باید به قرآن به عنوان یک محفل علمی توجه بشود و ما در مقام یک دانشگاهی به قرآن نگاه مدبرانه داشته باشیم افزود: در میسر فرهنگ سازی و اشاعه بیشتر قرآن و ادبیات قرآنی  تلاش بیشتری خواهیم نمود..
وی از اساتید، دانشجویان و کارکنان خواست تا در این زمینه مشارکت بیشتری داشته باشند

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی