رييس دانشگاه آزاد خبرداد ،
دانشگاه آزاد گناباد در پنج رشته جديد دانشجو مي پذيرد

رييس دانشگاه آزاد اسلامي گناباد از پذيرش دانشجو در 5 رشته جديد از ابتداي مهر ماه سال جاري توسط آن دانشگاه خبرداد .

 

azad

 

به گزارش صبح گناباد ، دکتر مجتبی حسن زاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گناباد با اعلام این مطلب افزود: از مهرماه 1394 در رشته های کارشناسی مهندسی عمران، مهندسی کامپیوتر، ناپیوسته مهندسی معماری و ناپیوسته علوم آزمایشگاهی دامپزشکی و همچنین رشته کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک- طراحی کاربردی پذیرش دانشجو خواهیم داشت.


حسن زاده یادآور شد: با احتساب رشته های فوق الذکر دانشگاه آزاد اسلامی گناباد در حال حاضر در مقطع کاردانی و کارشناسی بیش از 44 رشته، کارشناسی ارشد 16 رشته و در مقطع دکتری برق یک رشته دارد.


رئیس واحد گناباد تصریح کرد: دانشگاه آزاد اسلامی گناباد با بیش از 30 سال فعالیت، خدمات شایانی به ارتقا و اعتلای نظام آموزش عالی شهرستان و منطقه نموده است و در پیشرفت شهرستان سهم بسزایی داشته و دارد.

وی هدف از ایجاد رشته های جدید را، پذیرش و آموزش دانشجو در کلیه مقاطع، تسهیل و دسترسی برای استفاده از فرصت های آموزش عالی برای همه و از طرفی ادامه امکان تحصیل بویژه برای دانش آموزان و جوانان گنابادی در داخل شهرستان و جلوگیری از مهاجرت آنان عنوان کرد و خاطرنشان ساخت: که این مهم آرامش خاطری نیز برای خانواده ها ایجاد می نماید.


دکتر حسن زاده استفاده هر چه بیشتر از ظرفیت و توانائیهای موجود دانشگاه، توسعه گسترش و ارتقای دوره های تحصیلات تکمیلی و ارتباط و تعامل بیشتر با بخش صنعت را از برنامه های آتی دانشگاه آزاد اسلامی گناباد عنوان کرد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی