معاون سیاسی استاندار:
فضای انتخاباتی استان در حال شکل‌گیری است

entekhabatمعاون سیاسی استاندار خراسان رضوی گفت: فضای انتخاباتی استان در حال شکل‌گیری است.

 

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)-منطقه خراسان و به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، سید محسن صادقی در  مراسم معارفه فرماندار بینالود  با بیان اینکه همدلی و همزبانی راهبردی‌ترین نیاز کشور در شرایط فعلی است، گفت:  در همین راستا تمام مسئولان استان باید برای تحقق توسعه خراسان رضوی به این امر مهم توجه ویژه داشته باشند.
 

وی با بیان اینکه انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان اهمیت ویژه‌ای دارد، اظهار کرد: فضای انتخاباتی در استان در حال شکل‌گیری است که از اردیبهشت ماه برنامه آن اعلام می‌شود.

 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی افزود: دولت در انتخابات یک نهاد بی‌طرف و بازوی  اجرایی است  که با کمک به مشارکت حداکثری برای صیانت از حقوق مردم تلاش می‌کند.

 

صادقی با اشاره به اینکه در تدوین برنامه ششم توسعه توجه به مباحث اجتماعی و فرهنگی مورد توجه ویژه قرار دارد، گفت: در حوزه فرهنگی دولت برنامه‌ریزی برای جامعه اخلاق‌مدار، حفظ حقوق شهروندی، ریشه‌کن کردن فقر،  ایجاد جامعه شاد و با امید، توسعه ورزش، توازن میان هویت ایرانی و اسلامی و تحقق جامعه دین باور را در دستورکار قرار داده است.

 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی گفت: شهرستان بینالود ظرفیت عظیمی برای توسعه دارد که با وجود مدیریتی جهادی زمینه برای حل مشکلات موجود، ایجاد فرصت‌های جدید اشتغال و توسعه همراه با رشد فرهنگی بیش از گذشته فراهم خواهد شد.

 

صادقی ادامه داد: مجاورت با مشهد، طبیعت، آب و هوای ییلاقی و حضور گردشگران برای این شهرستان ظرفیت عظیمی را به وجود آورده که باید به بهترین شکل از آن استفاده شود.

 

وی بر لزوم مدیریت فعالیت‌های گردشگری شهرستان برای جذب هر چه بیشتر توریست های داخلی و خارجی تاکید کرد.

 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی تصریح کرد: فرماندار جدید باید حل مشکلات شهرستان از جمله بهسازی معابر عمومی، راه‌های ارتباطی،  مقبله با کمبود آب با مدیریت آب‌های سطحی و رفع زمین‌خواری را در دستورکار خود قرار دهد.

 

صادقی تصریح کرد: فرماندار باید بر عملکرد دستگاه‌های اجرایی نظارت داشته باشد تا مدیران عالم و آگاه برای هر حوزه منصوب شوند.

 

وی گفت: دستگاه‌های اجرایی شهرستان باید با تمام امکانات زمینه ارتقا کیفی برنامه های خود را در راستای توسعه شهرستان فراهم کنند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی