عميات ضد تروريستي پايان يافت / همه تروريستهاي تهران كشته يا دستگير شدند

teror96

 

به گزارش صبح گناباد به نقل از تابناك ، حمله تروریستی که از اوایل صبح امروز در حرم حضرت امام(ره) و مجلس شورای اسلامی شروع شده بود، با دستگیری یکی دو تن از ایشان و هلاکت دیگر تروریست ها، حدود ساعت سه بعد از ظهر به پایان رسید. در این حادثه تروریستی ـ که گروه داعش مسئولیت آن را بر عهده گرفته است ـ به گفته مسئول اورژانس کشور، دوازده تن از هموطنانمان نیز به شهادت رسیدند.
 
 این دو عملیات تروریستی، در حالی در حرم حضرت امام(ره) و مجلس شورای اسلامی صورت گرفت که به نظر می رسد در حمله اول که در حرم امام صورت گرفته است، مهاجمان نتوانستند به هدف خود که احتمالا ورود به حرم بوده است، دست پیدا کنند؛ بنابراین، ناکام از ورود به حرم، در بیرون محوطه شروع به تیراندازی کور کرده که در این میان یکی از هموطنانمان شهید و برخی دیگر مجروح شدند. در این عملیات تروریستی، یکی از مهاجمان خود را منفجر کرد و کشته شد و مابقی مهاجمان توسط مأموران امنیتی دستگیر یا کشته شدند.

 

در عملیات تروریستی دوم یا بعدی که در مجلس شورای اسلامی صورت گرفت، مهاجمان با پوششی زنانه با تیرانداری در گیت ورودی، توانستند وارد ساختمان اداری مجلس شوند و از آنجا به سوی دفاتر نمایندگان و همچنین مردمی که برای حل مشکل خود به این دفاتر مراجعه کرده بودند، شلیک کردند که در این میان تعدادی از هموطنانمان به شهادت رسیدند و پس از حدود پنج ساعت درگیری نیروهای امنیتی با تروریست ها، همه چهار تروریست حاضر در عملیات تروریستی کشته شدند.

 

از نکات قابل ذکر اینکه نمایندگان در هنگام عملیات تروریستی در صحن مجلس جلسه علنی داشته و با وجود این حمله جلسه خود را ادامه داده و پس از پایان جلسه با همراهی نیروهای امنیتی، از مجلس خارج شدند.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی